ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Україна блокуватиме «ворожу пропаганду і телебачення» - Геращенко

Велика Епоха
З метою підтримати національну безпеку українська сторона перекриє в Інтернеті «ворожу пропаганду і телебачення», заявив на прес-конференції голова МВС України Антон Геращенко.

Фото: JAY DIRECTO/AFP/GettyImages
Фото: JAY DIRECTO/AFP/GettyImages
Указ про повний моніторинг кабельних мереж в Україні вже підписаний.

«За прикладом інших країн ми будемо вимикати російські телеканали і сайти, які несуть зло нашим людям. Рішення щодо їхнього блокування прийматиме суд, який визначить критерії, за якими повинні будуть їх виключати», ― цитує «Укрінформ» Геращенко.

До моніторингу кабельної, супутникової та Інтернет мережі залучені МВС та Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Блокуванню підлягають також окремі сторінки в соцмережах, де буде поширюватися інформація про вербування найманців і потенційних терористів.

Офіційний сайт Нацради, в свою чергу, застерігає провайдерів, власників та директорів готелів, розважальних закладів та баз відпочинку вимкнути заборонені російські канали. В іншому випадку, відповідних заходів вживатиме Міністерство внутрішніх справ.

На даний момент за рішенням Нацради та Окружного адміністративного суду Києва в ефірних і кабельних мережах заборонено віщання наступних російських каналів: «Росія-24», «Росія-1», «РБК-ТВ», «Перший канал. Всесвітня мережа», «НТВ», «НТВ-Мир», «РТР-Планета», «Рен-ТВ», «TVCI», «ТНТ», «Зірка» і «Петербург-5».


Читайте також:
Українцям порадили видалити себе з російських соцмереж
Російська влада намагається посилити вплив на суспільну думку іноземців
У Росії заборонили анонімний доступ до Wi-Fi