• Генпрокуратура почала розслідування проти керівництва «Укргазвидобування»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 19 серпня 2014 року

Генеральна прокуратура почала розслідування проти керівництва ПАТ «Укргазвидобування». Компанію звинувачують у незаконній реалізації зрідженого газу на суму майже 110 мільйонів гривень.

За фактом перевищення службового положення почали кримінальне провадження, повідомляє прес-служба ГПУ.

«Вказане кримінальне провадження зареєстровано за результатами перевірки відділом правозахисної діяльності в екологічній сфері Генпрокуратури законності реалізації скрапленого газу ПАТ „Укргазвидобування“», — повідомляється на сайті відомства.

Так, товариство «Укргазвидобування» продало на аукціоні 8,9 тонн скрапленого газу власного виробництва на суму 109,9 млн гривень для комерційних потреб.

Проте за законом «Про нафту і газ» це товариство має щомісячно здійснювати продаж на біржових спеціалізованих аукціонах природного газу для потреб населення, чого зроблено не було.

Службові особи ПАТ «Укргазвидобування», за звинуваченням прокуратури, самостійно прийняли рішення про проведення аукціону та реалізували указаний обсяг скрапленого газу для комерційних потреб, без затвердження таких дій аукціонним комітетом, без укладання графіка проведення спеціалізованих аукціонів та стартової ціни кожного лота, а також без планування обсягів скрапленого газу, що необхідні для задоволення потреб населення.

Наразі проводиться досудове слідство у цій справі. На сайті «Укргазвидобування» така подія не коментується.


Читайте також:

Гаряча вода з 1 вересня з’явиться у школах та дитсадках

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...