ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сили АТО зосередились на обороні кордону

Велика Епоха
Українські силовики направили основні сили на те, щоб не допустити вторгнення з території Росії бойовиків та диверсійно-розвідувальних груп, повідомляє прес-центр АТО. Разом з тим сили АТО ізолюють та знешкоджують терористів в різних населених пунктах Донбасу.

Фото: Sergii Kharchenko/Pacific Press/LightRocket via Getty Images
Фото: Sergii Kharchenko/Pacific Press/LightRocket via Getty Images
«Проводиться ізоляція району Городище, вздовж державного кордону, Ізварино, Краснодон, Червона Поляна, Колпаково, Красний Луч, Вахрушево та інших вздовж річки Сіверський Донець», — повідомляється на сторінці прес-центру на Facebook.

Силами АТО проводяться рейди у напрямку Іловайськ-Зугрез. Силовики намагаються ізолювати Іловайськ, а також розірвати сполучення груп бойовиків у Донецьку та Горлівці. Одночасно йде зачищення Ясинуватої — наразі, за повідомленням прес-центру АТО, там тривають активні дії.

«Також сили АТО проводять активні дії по ізоляції угруповань противника в районі н.п. Шахтарськ та Красний Луч, а також в Перевальському районі Луганської області», — повідомляє на своїй сторінці на Facebook голова «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.

Тримають оборону на Савур-Могилі. В районі Благодатного було встановлено 2 додаткові блокпости.

Також повідомляється, що з території Російської Федерації вночі відбувся обстріл станиці Луганської.


Читайте також:
Київській міліції дозволили зупиняти та обшукувати підозрілих осіб
В Маріуполі демонтують ще два пам’ятники Леніну