ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Які п'ять російських бізнесменів закликали проти війни в Україні

Велика Епоха
На сайті Virgin з'явився лист ексцентричного британського бізнесмена із закликом зупинити війну в Україні.

Річард Бренсон. Фото: Will Ragozzino/Getty Images
Річард Бренсон. Фото: Will Ragozzino/Getty Images
Лист Річарда Бренсона, який є главою корпорації Virgin Group, містить звернення до світової громадськості 16 бізнесменів, включаючи західних, українських і російських підприємців.

З російської групи підписалися: засновник «Рольф груп» Сергій Петров; ресторатор Аркадій Новіков; президент Інституту сучасного розвитку і Всеросійського союзу страховиків Ігор Юргенс; гендиректор групи компаній «Связной» Денис Людковський і засновник Foodline Group Максим Іванов.

Крім Річарда Бренсона, серед підписантів — представників бізнесу Заходу: співзасновник eBay Джеффрі Сколл; генеральний директор компанії Unilever Пол Полман; глава ради директорів індійської Tata Group Ратан Тата та ін.

Як зазначено на сайті Virgin, представники бізнесу в Україні (або просто підприємці з українським корінням), що підписалися, — це Ян Кум, співзасновник і генеральний директор компанії WhatsApp; Макс Левчин, співзасновник Paypal; Ігор Мазепа — генеральний директор Concorde Capital; Віктор Пінчук — засновник EastOne Group; Євген Уткін — президент KMCORE.

У листі написано: «Одним із найвеличніших моментів в нашому житті було руйнування Берлінської стіни і завершення холодної війни. Ніхто не хоче, щоб повернулися ті темні часи. Як стурбовані лідери бізнесу Росії, України і Заходу ми закликаємо наші уряди дійти згоди і знайти мирне вирішення нинішнього конфлікту. Якщо ми можемо допомогти в цьому процесі, то будемо щасливі».


Читайте також:
В Москві закрили чотири «МакДональдзи»