ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Велопробіг за свободу» врятує п'ятьох дітей, чиїх батьків вбили

Велика Епоха

25 підлітків із 14 країн світу об'єдналися у «Велопробігу за свободу», який проводиться в США. Мета акції — розповісти світові про репресії проти послідовників Фалунь Дафа в Китаї і привезти звідти п'ятьох дітей-сиріт, чиї батьки загинули в результаті переслідувань, повідомляє телеканал NTD.

25 юнаків та дівчат, віком від 11 до 25 років, долають 4000 кілометрів, від західного до східного узбережжя США, щоб допомогти своїм одноліткам в Китаї, які стали жертвами переслідування з боку комуністичного режиму.

Лілі, 11-річна учасниця велопробігу з Китаю каже, що вирішила присвятити свої шкільні канікули участі в цьому пробігу.

Всі учасники 45-денного «Велопробігу за свободу» займаються Фалунь Дафа. Газаль, учасниця велопробігу з ОАЕ, каже: «Фалунь Дафа — це мирна духовна практика, яка прийшла з Китаю і зараз практикується в більш ніж 70 країнах світу. У нашій команді, як бачите, люди з усього світу».

Кожний ранок учасників велопробігу починається з медитації. Дорогою вони спілкуються як із зустрічними людьми, так і з сенаторами та мерами: як кажуть хлопці і дівчата, соціальний статус не так важливий, важлива — небайдужість до чужої біди.

Рой Блан, сенатор США, у своєму листі висловив підтримку і повагу до всіх учасників «Велопробігу за свободу»: «Хочу висловити вдячність усім вам за те, що розповідаєте про це переслідування і насильство, якого зазнають мільйони китайських громадян, що займаються практикою Фалуньгун — що навчає миру та терпінню. Цим дітям не дають говорити в їхній країні, але ваша самовідданість дала їм можливість бути почутими тут».

Планується, що учасники акції зроблять зупинки в 19 містах, у тому числі у Вашингтоні, де виступлять у Конгресі США, і в Нью-Йорку, де їх почують на Генеральній Асамблеї ООН. Велопробіг завершиться в середині липня. Після цього кілька хлопців і дівчат на літаку полетять до Пекіна, щоб врятувати п'ятьох сиріт та привезти їх до США.

Відзначимо, школа Фалунь Дафа в Китаї з 1999 року зазнає жорстоких репресій з боку комуністичного режиму. Ініціатором репресій був тодішній глава компартії Цзян Цземінь.