ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Smartscooter — «Тесла Модель S в світі скутерів»

Велика Епоха

Компанія Gogoro розпочала продаж електричних скутерів Smartscooter — «Тесла Модель S у світі скутерів», повідомляє imena.ua.

#img_center_nostream#Творці оснастили скутер Gogoro електродвигуном і двома знімними батареями. Батареї скутера легко знімаються, також їх можна швидко замінити на повністю заряджені на спеціальних станціях підзарядки.

Після повної зарядки акумуляторів на скутері можна проїхати до 100 км. Максимальна швидкість транспортного засобу становить 95 км/год. За 4,2 секунди Smartscooter здатний розвинути швидкість до 50 км/год.

Gogoro Smartscooter має близько 80 різних сенсорів і датчиків, які відстежують стан внутрішніх компонентів, стан навколишнього середовища, швидкість і умови руху.

Бортовий комп'ютер у режимі Smart mode скутера аналізує манеру їзди водія і завдяки оптимізації роботи внутрішніх компонентів забезпечує найбільш комфортну і тривалу роботу від одного заряду батарей.

Така оптимізація дозволяє збільшити дальність поїздки в середньому на 12,5%.

Крім того, скутер може передавати дані на смартфон господаря. За допомогою спеціальної програми власник може контролювати дальність поїздки, рівень заряду батарей, коригувати маршрут і віддалено резервувати батареї на станції. У разі появи технічних несправностей, додаток повідомить користувачеві про необхідність звернутися до сервісної служби ремонту.

Ціна такого скутера під час запуску проекту становитиме $4 тисячі. У цю суму входять: страховка у випадку крадіжки строком на рік, 2 роки безкоштовної заміни батарей на зарядних станціях, безкоштовне обслуговування протягом 2 років.