ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Розроблено більш ефективні сонячні батареї

Велика Епоха

Компанія Rayton Solar Inc розробила нову технологію отримання сонячних батарей за допомогою лазера, яка дозволяє створювати більш дешеві і більш ефективні сонячні панелі, повідомляє SeeNews.

#img_center_nostream#Компанія Rayton Solar Inc спеціалізується на високотехнологічному отриманні дешевої енергії. В основі її нової технології створення сонячних батарей — використання прискорювача частинок — лазера, який вистрілює Н+ протони в заготовку з кремнію. В результаті цього кремній з'єднується з підкладкою, яка відшаровується від самої заготовки практично без відходів. Потім у пластині друкують проводку і наносять спеціальне покриття антивідблиску, після чого готову деталь відправляють на збирання.

Слід зазначити: для традиційної технології необхідно близько 200 мікронів кремнію, більше 60% з яких підуть у відходи. Для нової технології від компанії Rayton Solar Inc необхідно в 50 разів менше кремнію — всього 4 мікрони, які використовуються безвідходно. Однак у цьому випадку необхідне використання кремнію Float Zone Silicon — більш дорогого, але і більш якісного, який на 25% ефективніший за звичайний.

Уже запущені у виробництво робочі сонячні панелі, які були створені за запатентованим технологічним процесом. Очікується, що більш дешеві та ефективні сонячні панелі прийдуть на зміну традиційним батареям.

У компанії Rayton Solar Inc повідомили, що їм вдалося отримати більше $1 млн інвестицій для просування на ринок власної технології сонячних елементів. Інвестиції дозволять компанії пройти процес сертифікації і продавати свої продукти на ринку США.