ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У майбутньому доступ в інтернет забезпечать дрони Facebook

Велика Епоха

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг повідомив, що у Великобританії успішно завершилися випробування дронів, які забезпечують доступ до інтернету з неба.

#img_center_nostream#Безпілотний літальний апарат живиться сонячною енергією, завдяки чому може перебувати в повітрі довгий час. Щоб забезпечити доступ до інтернету, дрони використовуватимуть лазерний промінь.

Ця ініціатива організована в рамках проекту Facebook — internet.org, мета якого за об'єднаних зусиль компаній-лідерів у сфері технологій, громадських організацій та місцевих громад надати доступ до інтернету двом третинам жителів планети.

Остаточна версія інтернет-дрона матиме розмах крил від 28 до 34 метрів залежно від модифікації, але важити буде менше, ніж легкова машина.

На своїй сторінці у «Фейсбуці» Цукерберг написав, що майбутні інтернет-дрони будуть забезпечуватися енергією за рахунок сонячних панелей. Це дозволить їм перебувати на висоті 20 км протягом кількох місяців. Як повідомляється, 10% населення Землі, які проживають у віддалених регіонах, де відсутня необхідна інфраструктура, зможуть отримати доступ до інтернету завдяки дронам Facebook.

Про нову технологію передачі інтернету від Facebook розповідає відео (англ.):