ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Коров'ячий гній — паливо для нової Тойоти X

Велика Епоха

У глобальній мережі з'явився офіційний відеоролик Toyota, переглянувши який, можна зрозуміти, як продукти життєдіяльності звичайних корів здатні давати паливо седану Mirai від Toyota.

Мета відеоролика тривалістю трохи більше трьох хвилин — показати процес виробництва біопалива, починаючи з моменту отримання вихідного матеріалу і закінчуючи швидким і плавним рухом нового автомобіля Mirai. На проміжній стадії відбувається «перетворення» коров'ячого гною в біоводень (відбувається це на спеціально обладнаній технічній станції). Головна дійова особа — інженер компанії Toyota.

Нагадаємо, що інноваційний концепт Toyota з’явився восени минулого року. Його потужність становить 153 к.с., рушійна сила виникає в унікальному паливному відсіку, розбитому на комірки, внаслідок вивільнення енергії від взаємодії кисню і водню.

За повної заправки (яка відбувається протягом 5 хвилин) автомобіль може проїхати близько 480 км.

Вартість автомобіля Toyota Mirai становить 61,5 тис. доларів на батьківщині авто (Японія) і 57,5 тис. доларів у США. У поточному році автовиробник планує реалізувати близько 400 нових машин (при цьому, замовлень отримано вже більше півтори тисячі).