• В Києві можна буде послухати автентичну українську музику

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 16 квітня 2015 року

У рамках етнокультурного проекту «Ukraine authentic» у Музеї Івана Гончара відбудеться сольний концерт автентичного співу Наталії Сербіної.

До програми концерту входитимуть старовинні українські ліричні пісні та пісні лірників у супроводі старовинного інструменту — колісної ліри, повідомляється на сторінці цієї події у «Фесбуці».

Наталія Сербіна — педагог з етновокалу, етномузиколог, дослідниця фольклору, лірниця. Вона закінчила кафедру музичної фольклористики консерваторії ім. П.Чайковського. Її репертуар записаний власноруч під час експедицій по Центральній Україні.

В українському музикальному середовищі Наталія посідає особливе місце — як єдина жінка-лірниця, виконавиця пісень мандрівних лірників та співаків. У своїй музичній діяльності поєднує гастролі (Німеччина, Австрія, Чехія, Угорщина, Польща, Білорусія), викладання музично-теоретичних дисциплін та проводить майстер-класи з українського автентичного співу.

Окрім концерту, 17 квітня проведуть серію триденних майстер-класів з українського автентичного співу в Центрі Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23-в).

Концерт відбудеться 16 квітня о 19:00.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...