• На ці вихідні пройде 4 велотури

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 квітня 2015 року
Сайт Veliki.Ua планує провести чотири велотури на Великодні свята по Київщині та Чернігівщині.

Відбуватимуться вони в такі місця: Трипілля-колиска цивілізації та Пуща Морська, парки і палаци Чернігівщини, лісами до Шапарні.

13 квітня — Морська Пуща

Тур проходитиме впродовж п’яти годин. Учасники заїзду побувають біля набережної і водосховища ГАЕС, Київського моря, Міністерських ставків і колишньої бобслейної траси.

11 квітня — ліси до Шапарні


Траса до Конча-Заспинського лісу завдовжки 45 кілометрів, час заїзду — 5 годин. Велосипедисти проїжджатимуть озера Відро та Шапарня, селище Пирогів, Меморіал загиблим воїнам та довготривалу оборонну точку 105. Екскурсовод та інструктаж входять до вартості туру, треба мати власні велосипеди.

12 квітня — Трипілля-колиска цивілізації

Учасники велотуру проїдуть 40 кілометрів та дізнаються таємниці культури Трипільської цивілізації. Також на них чекає природа Київщини та краєвиди Дніпра.

11—13 квітня — парки та палаци Чернігівщини

Екскурсія триватиме три дні. За весь час велотуру буде подолано 140 кілометрів, учасники побачать Ічнянський національний природний парк, найкращі поміщицькі садиби, палац у Качанівці, дендрологічний парк «Тростянець», Соколиний хутір. Також відвідають деякі міста Чернігівської області.

Вартість одного туру — 175 грн з однієї людини.

Тур можна забронювати на сайті організатора (див. у 1 абзаці).
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...