• Із Києва до Дніпропетровська циркулюватиме пасажирський корабель

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 7 квітня 2015 року
Зі столиці курсуватимуть у Вишгород і Дніпропетровськ кораблі на підводних крилах. Перший пробний рейс запланований на середину—кінець травня, повідомляють «Вести».

«Ми планували розпочати навігацію вже цього місяця, але проект стопориться. На купівлю катерів знадобилося більше часу, ніж ми розраховували. Ми плануємо купити «Метеор» в Румунії, і, за нашими розрахунками, він прийде до нас на початку травня», — каже заступник генерального директора компанії «Дніпровський експрес» Сергій Москаленко.

«Катер, який ми купуємо, називається „Адмірал-1“. Але, що цікаво, спочатку це судно мало ім'я „Василь Засенко“, до 95 року воно працювало саме на лінії Київ — Дніпропетровськ. Потім рейси між областями закрили, і на початку 2000-х наш „Метеор“ пішов працювати на Дунай», — розповідає він.

За словами Москаленка, «Метеор» до Дніпропетровська (і назад до Києва) буде вирушати о 7 ранку. Час у дорозі — 9—10 годин. Ціна квитка — близько 300 гривень (за таку ж ціну потяг «Інтерсіті+» потрапляє у Дніпропетровськ за 5 годин). Планується кілька зупинок — наприклад, у Каневі, Кременчуці, Черкасах.

Москаленко зазначає, що, хоча такі тарифи не окуплять їхніх витрат, вони не хочуть злякати перших клієнтів високими цінами.

«На самоокупність виходитимемо плавно, до того ж наш маршрут може бути зручний для жителів Дніпропетровської області замість маршруток. Ще ми плануємо іміджевий маршрут: Київ — Вишгород. Вартість квитків буде доступна всім, але якою саме вона буде, сказати поки не можу. Запустимо його також у середині—кінці травня», — каже він.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...