• Всеукраїнський фестиваль писанок відкриється 9 квітня

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 6 квітня 2015 року
Із 9 до 19 квітня у столиці проходитиме Фестиваль писанок, який перетворить Софійську площу і територію однойменного заповідника на справжній «писанковий рай» на свіжому повітрі, повідомляє «Сегодня».

Погляди відвідувачів фестивалю милуватиме величезна світлодіодна писанка небувалих розмірів — її висота буде 6 метрів. «Мегаписанка» світитиметься щодня із сьомої години вечора протягом усього фестивалю. Усередині арт-об'єкта буде розміщена ще одна писанка із квітів завбільшки два метри.

Неподалік, на площі, буде розміщена зона дитячих розваг.

На території заповідника мешканців столиці та її гостей чекає фантастичний вернісаж писанок. На виставкових площах будуть представлені понад 20 тисяч кращих писанок з усієї країни.

Новинкою фестивалю цього року стануть три двометрові писанкові люстри, які висітимуть на триметровій висоті. Для створення таких арт-об'єктів організатори використали понад 7000 писанок.

Фестиваль проходитиме у Національному заповіднику «Софія Київська» за адресою вул. Володимирська, 24.

Всеукраїнський Фестиваль писанок є щорічним традиційним заходом, який являє собою невід'ємний атрибут свята Великодня для гостей і мешканців Києва.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...