• У Києві активісти вимагають нових наземних переходів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 30 березня 2015 року
Активісти «Київських проектів» вважають, що у столиці у деяких місцях не вистачає зебр. Вони закликають небайдужих громадян надавати інформацію про те, де потрібні пішохідні наземні переходи, збирають та обробляють такі дані, а до Дня Києва передадуть міській владі.

Про старт бліц-проекту із покращення міського середовища та підвищення безпеки руху оголосили на фейсбук-сторінці «50 нужных зебр». Наземні переходи-«зебри» потрібні, за словами активістів, у багатьох місцях: на перехрестях другорядних малозавантажених вулиць із магістралями, і на незручних площах-розв’язках, а також просто у популярних серед людей місцях переходів. Організація на них правильних наземних переходів підвищить безпеку руху.

Подати інформацію про необхідні «зебри» можна в групі проекту, шляхом посту у «Фейсбуці» із посиланням на групу проекту у коментарях, або у LJ-спільноті «Київські проекти». 

Надана інформація має містити фото місця, де, на думку людини, потрібно облаштувати наземний перехід, карту із вказанням місця переходу із похибкою в 3—7 метрів, а також обґрунтування розміщення там переходу. Непоганим додатком буде також підрахунок кількості машин та пішоходів, які перетинають там дорогу.

Планується, що у квітні буде створена експертна рада, яка оцінить запропоновані місця і вирішить, чи можливо там організувати наземні переходи. У травні буде проведене голосування по цих місцях, а на День Києва передадуть зібрані матеріали київській владі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...