• В Україні оголосили 8 травня Днем пам'яті та примирення

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 24 березня 2015 року
День 8 травня був оголошений в Україні президентським указом Днем пам'яті і примирення, повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

Указ був виданий «з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його видатного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, вираження поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, військові злочини, депортації та злочини проти людяності, скоєні в роки війни».

Таким чином, 8 і 9 травня 2015 року в Україні пройдуть урочистості та меморіальні заходи, присвячені знаменним датам історичних подій Другої світової війни. 2 вересня 2015 року в Україні відзначатимуть 70-ту річницю закінчення Другої світової війни.

Також держструктурам доручено посилити турботу про ветеранів і забезпечити проведення цих заходів. В Україні на честь 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі випустять пам'ятну монету, конверт і поштову марку.

Українському парламенту пропонується «провести урочисте засідання, присвячене 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, місцю і ролі Українського народу у Другій світовій війні», йдеться в указі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...