ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Хто має сплачувати за перевірку лічильників: мешканці або «Київводоканал»?

Велика Епоха
Лічильники води. Фото: svyat.kievcity.gov.ua
Фото: svyat.kievcity.gov.ua

Мешканцям столиці до Нового року потрібно перевірити лічильники на холодну воду. Відповідні повідомлення з’явились у столичних під’їздах. Але хто має сплачувати вартість такої процедури, у КМДА поки що вирішити не можуть.

Перевірка лічильників коштує більше 100 гривень. Але якщо цього не зробити, то за використання холодної води доведеться сплачувати за загальним тарифом, повідомляє «Сегодня».

Закон України №1198, в якому говориться про те, що оплачувати таку перевірку мають балансоутримувачі мереж, суперечить Господарському кодексу, за яким така процедура має здійснюватися за рахунок користувача, зазначив виданню Дмитро Новицький, голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

Однак так чи інакше за перевірку лічильників доведеться платити мешканцям — в разі, якщо цю процедуру виконуватиме «Київводоканал», він закладе таку послугу у тарифах. А у квитанціях киян такої послуги поки що немає.

В КМДА обіцяють найближчим часом вирішити, в якій же формі потрібно буде сплачувати за перевірку лічильників, але зробити таку процедуру потрібно буде обов’язково, запевняють у мерії.


Читайте також:
У Києві планують поставити дорогі зупинки