• У прикордонних районах Росії транслюватимуть українське радіо

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 13 грудня 2014 року
Національна радіокомпанія України разом із її творчим об'єднанням «Всесвітня служба радіомовлення України» розпочала мовлення російською мовою. У початковий період планується двогодинна програма, що включатиме актуальні новини, громадсько-політичні та культурно-освітні програми, повідомляє «Урядовий портал».

«Слухати російські передачі з Києва можна як в ефірі на частоті 1431 кГц, так і в мережі інтернет із 17:00 до 19:00 за київським часом. Програми „Українського радіо“ можна слухати як на території України, так і в Росії. Потужний 800-кВт передавач забезпечує покриття в Україні та європейській частині Російської Федерації», — ідеться у повідомленні.

Користувачі інтернету зможуть прослуховувати програми на сайті радіокомпанії, де також можна ознайомитися із розкладом програм російською. Існує й архів передач, завдяки якому їх можна слухати коли завгодно.

За словами голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайка, мережа мовлення на інші країни розбудовується з метою формування позитивного іміджу нашої держави, інформування про міжнародне співробітництво, успіхи реформ, туристичні та інвестиційні можливості України.


Читайте також:

Українці зможуть стати анонімними дідами Морозами на Новий рік
Шкільне навчання: дев’ять років замість одинадцяти?
Водіння взимку: що радить водіям ДАІ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...