• Киянин, який облаштував власний під’їзд, взявся за підземний перехід

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 8 грудня 2014 року
Житель Мінського масиву, який докорінно змінив вигляд під’їзду, в якому живе, вирішив зайнятись опорядженням одного з підземних переходів.

Нещодавно житель столиці Богдан Гдаль вирішив за власний кошт надати нового вигляду своєму під’їзду. У багатоповерховому будинку на вулиці Автозаводській він пофарбував те, що було обписаним, розписав стіни свого поверху, прибрав сміття, поставив під поштовими скриньками урну для викидання небажаних рекламних повідомлень. Оскільки поставлені ними смітники через деякий час зникали, він купував нові.

Тепер Богдан Гдаль взявся за підземний перехід на перехресті вулиць Полярної та Рокосовського і вже отримує дозвіл на його облаштування. Перехід з’єднує продуктовий супермаркет із житловими будинками, тому потік людей у ньому зазвичай великий.

Головна проблема переходу в тому, що його стіни обписані фарбою з балончиків. Богдан Гдаль хоче пофарбувати стіни переходу і влаштувати таблички-вказівники із назвами вулиць на виході.

«Дизайн повинен бути з одного боку не занадто примітивним, але, з іншого боку, не складним. Чому? Щоб потім його можна було легко відновлювати. Наприклад — це може якийсь повторюваний геометричний мотив, гра кількох кольорів. Можливо, це модернові елементи з народного мистецтва, символи світобудови. А кольори для них підбираються за наперед визначеними кодами, аби потім їх можна було дозамовити і підмалювати за потреби», — пише Богдан Гдаль на своєму сайті, де можна дізнатись про проект активіста більш детально.

Можна і долучитись до благоустрою переходу у відповідності зі своїми можливостями. Для цього потрібно заповнити анкету. Потрібна буде для втілення ідеї і фінансова підтримка.

«Бажання змінити вигляд підземного переходу — це наступний крок у розгортанні особистого світогляду, за яким кожна людина при мінімальному бажанні і поштовху зсередини може сама змінювати простір довкола або запалити цим інших. Багато років тому мене зачепила „теорія розбитих вікон“, за якою доглянутий простір зменшує відсоток тих, хто хотів би його псувати», — пояснює своє бажання покращити місце, в якому живе, Богдан Гдаль.


Читайте також:
Головну ялинку столиці привезли на Софійську площу
ДАІ запрошує до себе на роботу патріотів 

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...