• ДАІ кличе на роботу патріотів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 8 грудня 2014 року
Державтоінспекція запрошує до себе працювати патріотично налаштованих громадян — у відомстві йде оновлення кадрового складу.

Особливо критична ситуація із кадрами — в Донецькій та Луганській областях. Там роботу в органах внутрішній справ покинули чимало службовців, частина з яких виїхала із сім’ями до інших регіонів, повідомляє прес-служба ДАІ.

«У нинішніх умовах працювати можуть лише справжні патріоти. Саме таких ми запрошуємо до своїх лав», — йдеться у повідомленні.

Умови роботи — нелегкі. Працювати потрібно під відкритим небом. А останнім часом у зв’язку із ситуацією на сході країни, працівників ДАІ відправляють і на службу в зону АТО. Стали більш поширеними і сутички із озброєними порушниками правил дорожнього руху.

«Інспектори, які працюють на лінії, щоденно ризикують життям. Почастішали випадки, коли порушники погрожують працівникам міліції зброєю», — пишеться на сайті ДАІ. Так, на початку року були розстріляні працівники посту ДПС «Биківня».

Вимоги до тих, хто хоче піти на роботу до Державтоінспекції — міцне здоров’я, відсутність судимостей та бажання відповідально працювати. Тим, хто бажає піти на службу, потрібно звертатись до обласних управлінь ДАІ, адреси яких можна знайти на сайті відомства у розділі «Регіональні підрозділи».

Ті охочі працювати, хто раніше не служив в органах внутрішніх справ, проходитимуть первинні курси в училищах професійної підготовки.


Читайте також:
Поради від ДАІ на холодну пору року
План реформ МВС в одному відео: що планують змінити
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...