ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У зоопарку в Межигір'ї замерзають звірі

Велика Епоха
У зоопарку колишньої резиденції Януковича Межигір'я страждають від холоду тварини, повідомляє «Сегодня».

Фото: С.Григорьєв
Фото: С.Григорьєв
Волонтери зоопарку зіткнулися із проблемами: у Межигір’я припинили подачу газу, та й електроенергію можуть відключити.

«Ще влітку нам відключили газ. Батареї у вольєрах холодні, і вночі тваринам доводиться спати в неопалюваних будиночках. Тепер боїмося, щоб не виключили електроенергію, інакше це може призвести до плачевних наслідків, адже всі годівниці з водою — електричні, і без їх підігріву вода замерзатиме», — каже керівник зоопарку Богдан Швайка.

Відключили колишню резиденцію збіглого екс-президента за несплату.

«Ми всього лише волонтери, які дивляться за тваринами, доки Верховна Рада не визначить долю резиденції. І не платимо за комуналку: ми тут, по суті, ніхто, і рахунки приходять на якісь „ліві“ імена», — нарікає Швайка.

Закінчується і корм для тварин.

«Тільки на закупівлю сіна і комбікормів пішло 20 тисяч гривень. Цього вистачить до кінця лютого, а там, дивись, може, і визначиться уряд зі статусом Межигір’я», — розповідає керівник зоопарку.

Купити обігрівачі, як у столичному зоопарку, в Межигір’ї не можуть через відсутність грошей. Але позитивні новини теж є.

«Зараз у зоопарку бум народжуваності. Лише за дев’ять місяців на світ з’явилося шість корів, десять овець, 50 поросят, три олені, дві антилопи і 30 пернатих», — розповів виданню куратор зоопарку Сергій Григор’єв.

Зараз у зоопарку 1,5 тисячі мешканців. Про них дбає близько 20 людей.


Читайте також:
Поліграфкомбінат «Україна» готовий випускати біометричні паспорти
В Україні знову відключають електроенергію: які причини?
Кличко: Світло в помешканнях киян не вимикатимуть