• Україну назвали найбільш корумпованою країною Європи

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 3 січня 2015 року
Згідно з результатами дослідження, яке проводила організація Transparency International, Україна не вийшла з групи країн, які сильно страждають від корупції, однак покращила свої показники на 2 сходинки.

В рейтингу зі 175 країн Україна займає 142 сходинку, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на дані дослідження.

У матеріалах дослідження пишеться, що Україна не подолала межу «корупційної ганьби» і лишається найбільш корумпованою країною Європи. Зі 100 можливих балів, які оцінюють рівень протидії корупції, Україна отримала 26. Торік її результатом було 25 балів.

«Україна вкотре опинилась на одному щаблі з Угандою та Коморськими островами як одна з найбільш корумпованих країн світу», — підсумовуються результати дослідження Transparency International.

Серед позитивного, що відбувається на ниві боротьби із корупцією в Україні, експерти організації відмічають полегшення бюрократичних процедур у сфері ведення бізнесу. Крім того, помічено, що експорт та імпорт став вільнішим від хабарів.

Лідерами рейтингу — найвільнішими від корупції країнами — стали Данія, Нова Зеландія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Швейцарія, Сінгапур, Нідерланди, Люксембург та Канада. Польща посідає 35 сходинку, Литва та Латвія — 39 та 43 відповідно, Угорщина — 47, Грузія — 50, Румунія — 69, Білорусь — 119, а Росія виявилась трохи вищою за Україну і займає 136 позицію у рейтингу.

Найгіршими у сфері корупції стали Афганістан, Судан, Північна Корея та Сомалі.


Читайте також:
Україна піднялася в рейтингу Doing Business
Україна опустилась на 30 сходинок в світовому рейтингу миру
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...