• СБУ знає, за якою адресою живе Азаров

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 1 грудня 2014 року
В СБУ заявили, що знають місцезнаходження колишнього українського прем’єра Миколи Азарова, який покинув країну у лютому.

Микола Азаров мешкає у Підмосков’ї, і працівники служби встановили його точну адресу, заявив радник голови СБУ Дмитро Тупчієнко в ефірі телеканалу ZІК.

«Ми знаємо, де вони перебувають, приблизно ідентифікована їхня адреса, наприклад, відомо, де живе Азаров у Підмосков’ї», — говорить Тупчієнко. Де саме живе колишній чиновник, а нині фігурант кількох кримінальних справ, радник голови СБУ не називає, посилаючись на таємницю слідства.

За словами Тупчієнка, Сергій Арбузов також перебуває за кордоном, а інформація про його присутність у Києві є неправдивою.

Загалом усі кримінальні справи проти посадовців 1—3 категорії розслідуються Генеральною прокуратурою України. Співробітники СБУ здійснюють у цих справах тільки оперативний супровід.

У той же час шансів на те, що Росія може видати українській Феміді колишнього президента Віктора Януковича, прем’єра Азарова та ряд тогочасних міністрів, фактично немає, говорить представник СБУ.


Читайте також:
Експеримент американського журналіста: тиждень перегляду тільки російських каналів
У Путіна хочуть гарантій невступу України до НАТО
Янукович ще не в міжнародному розшуку через тиск РосіїПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...