• У Путіна хочуть гарантій невступу України до НАТО

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 19 листопада 2014 року
Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що у Кремлі хотіли б отримати гарантії того, що Україна не вступить до НАТО і висловив жаль з приводу того, що таких гарантій вони не отримують.

«Ми хотіли б почути стовідсоткову гарантію того, що ніхто не буде думати про приєднання України до НАТО», — сказав російський високопосадовець в інтерв’ю «Бі-бі-сі». За словами Дмитра Пєскова, НАТО намагається порушити історичні угоди та змінити баланс сил у світі.

«Ми хотіли б почути, що НАТО перестане наближатися до кордонів Росії, що НАТО припинить спроби порушити баланс, баланс сил… Але, на жаль, ми не чуємо цих слів, і це змушує нас нервувати, оскільки НАТО поступово наближається до наших кордонів», — передає видання слова Пєскова.

Раніше західні лідери заперечували заяви представників російської влади про те, що НАТО давало обіцянку не розширюватись за рахунок колишніх республік СРСР.

Нагадаємо, напередодні канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що керівництво Російської Федерації мислить застарілими категоріями, що і призводить до конфлікту із Західним світом.


Читайте також:
Янукович ще не в міжнародному розшуку через тиск Росії
Угорці вийшли протестувати проти свого прем'єра
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...