• Росія заборонила ввіз українських сироподібних продуктів

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 13 листопада 2014 року
У Російській Федерації заборонили сироподібні продукти, вироблені в Україні.

Росспоживнагляд* заборонив ще одну групу українських товарів — сироподібні продукти, повідомляє прес-служба відомства. Відомство зазначає, що в ході дослідження «виявили численні порушення вимог законодавства в галузі захисту прав споживачів та законодавства в області санітарно-епідеміологічного добробуту населення».

*Росспоживнагляд розшифровується як Федеральна служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів і добробуту людини.

Зокрема, Росспоживнагляд заявив, що під час дослідження продукту бутербродного «Купецький» виявили тваринні жири, тоді як виробник декларував 100%-ву заміну в продукті молочного жиру на рослинний.

У відомстві також зазначили, що продукт на маргариновій основі «Столовий» не відповідав нормам за вмістом трансізомерів ненасичених жирних кислот.

Водночас, маркування напівфабрикату продукту бутербродного «Монастирський двір» не відповідало вимогам технічного регламенту Митного союзу ТР ТС 022/2011.

Відомство повідомило, що враховуючи вищезазначене, ввезення на територію РФ сироподібних продуктів виробництва України (коди ТН ВЭД 1516 та 1517) призупинене.

Раніше, 14 жовтня, в Росії заборонили ввезення всіх сирів з України. Ще раніше була заборонена «небезпечна» свинина і картопля, а також соки, спиртне, пиво, молоко і молочна продукція.


Читайте також:
У Росії заборонили цукерки Порошенко
Росія забракувала 312 тонн українського сиру
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...