• 8 українських рейсів Lufthansa скасовано

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 20 жовтня 2014 року
Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала майже 1,5 тис. рейсів у понеділок і вівторок через страйк пілотів, у тому числі 8 польотів із та до України, повідомляє «Укрінформ», посилаючись на прес-службу авіаперевізника.

«На час страйку за графіком були заплановані 2150 рейсів, із яких буде виконано тільки близько 700», — ідеться в повідомленні.

Список анульованих рейсів оприлюднений на сайті авіакомпанії. У понеділок не буде здійснено польотів із Києва до Франкфурта-на-Майні й у зворотньому напрямку, а також із Мюнхена до Києва. У вівторок буде скасовано ще п’ять українських рейсів: два з Києва до Франкфурта та два у зворотньому напрямку, а також із української столиці до Мюнхена.

Вже повідомлялося, що пілоти Lufthansa проводитимуть страйк із 13:00 (14:00 за Києвом) понеділка до 0:00 вівторка (01:00 середи за київським часом). У понеділок акція торкнеться тільки польотів малої та середньої дальності, а наступного дня включатиме і рейси міжконтинентального сполучення.

Із квітня цього року це вже буде восьма подібна акція. Як повідомляє авіакомпанія, незручності цього разу відчують на собі 200 тисяч пасажирів.

Як відомо, понад 5,4 тисяч пілотів німецького авіаперевізника вимагають укладення з керівництвом нової тарифної угоди.


Читайте також:
Світ має виділити $1 млрд на боротьбу з Еболою — ООН
Малазійський Боїнг, що пропав навесні, шукатимуть під водою
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...