• Росіяни перед запровадженням санкцій активно виводили кошти за кордон

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 10 вересня 2014 року
Перед запровадженням санкцій щодо Росії з боку ЄС частина росіян все ж встигла вивести кошти. Загалом було переведено близько 13 млрд доларів.

Найбільше грошей виводили до Швейцарії, яка не входить до складу Євросоюзу і санкції не запровадила, повідомляє ZN.ua

Перша хвиля виведення коштів відбулася на початку 2014 року. Обсяг виведення коштів фізичними особами зріс на 40% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року і сягнув 13,1 млрд доларів.

В другому кварталі року виведення коштів не було таким активним, однак все одно перевищило показники попереднього року на 16%. Загалом у квітні-червні 2014 року з Росії фізичні особи вивели 10 млрд доларів.

Найбільше коштів виводили до Швейцарії — 3,3 млрд доларів, в США — 1,1 млрд доларів, у Великобританію — 867 млн доларів, Австралію 688 млн доларів, а також Німеччину — 651 млн доларів.

За інформацією видання, експерти пояснюють подібні процеси тим, що загалом зросла недовіра до російських банків через мікрокризу у банківському секторі, пов’язану із скасуванням ліцензій для ряду банків. Іншою причиною називають виникнення українсько-російського конфлікту, який значно вдарив по стабільності рубля, а також призвів до введення проти Росії санкцій.


Читайте також:
Ряд російських компаній може потрапити під нові санкції
Українські бізнесмени та оточення Януковича перебрались до Москви
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...