• Українських біженців буде приймати навіть Камчатка

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 3 вересня 2014 року
Із близько 207 тисяч українських біженців (за підрахунками ООН), що попросили притулку в Російській Федерації, близько 800 чоловік планують розмістити на Камчатці. Про це повідомляє «Сегодня» з посиланням на прес-службу влади Камчатського краю.

«Всього літаком „Оренбурзьких авіаліній“ за маршрутом Сімферополь — Чита — Петропавловськ-Камчатський прибуло 270 осіб, серед них 82 дитини. В основному, це жителі Донецької і Луганської областей», — пишеться у повідомленні.

Пункти прийому біженців будуть розміщені в Петропавловськ-Камчатському, Мільківському та Єлізівському муніципальних районах. За квотами федеральної міграційної служби краю до кінця року регіоном буде прийнято до 800 українських біженців.

Раніше Федеральна міграційна служба Росії повідомляла, що приймати біженців припиняють Москва, Санкт-Петербург, Ростовська область, Крим та Чечня, оскільки квоти на біженців у цих містах та областях вичерпані.

У свою чергу з української сторони звучали заяви про те, що російська влада використовує біженців, щоб заселити ними депресивні регіони. За повідомленням спікера РНБО Андрія Лисенка, «на неконтрольованих Україною прикордонних пунктах пропуску в Росію українцям видають не міграційну картку, а документ із зобов’язанням отримати статус біженця. Після цього їх переселяють в депресивні регіони РФ».


Читайте також:
В яких областях України зупинилось найбільше переселенців?
Родина Порошенків взяла участь у благодійному обливанні водою
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...