• ООН повідомляє про 207 тисяч українських біженців у Росії

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 27 серпня 2014 року
Фахівці Організації Об’єднаних Націй повідомляють, що в результаті збройного протистояння на сході України зростає кількість жертв, біженців та внутрішньо переміщених осіб.

Так, станом на 20 серпня кількість внутрішньо переміщених осіб — тих, хто виїхав жити із зони АТО до інших регіонів України — досягла 190 тисяч чоловік. Кількість біженців у Росії сягнула 207 тисяч чоловік.

За часи конфлікту за підрахунками ООН загинуло 2249 чоловік, більше 6 тисяч чоловік отримали поранення. Серед загиблих — щонайменше 23 дітей.

Загалом через частково зруйновану інфраструктуру у Донецьку зупинена подача води. Подача води у Луганську не здійснюється вже протягом 20 днів.

На Донбасі не працює щонайменше 20 лікарень. Ще 17 були сильно пошкоджені або частково зруйновані. У регіоні не вистачає лікарів та медичного персоналу. В Луганську відмічають високий ризик спалаху захворювань через складну санітарну-епідеміологічну ситуацію.

Люди не можуть отримати пенсії, банки не працюють, є складність із отриманням соціального обслуговування, повідомляють в ООН.

Через руйнування близько 200 шкіл навчальний рік на Луганщині та Донбасі зірваний. Дітей, які прибули із батьками до інших регіонів, будуть влаштовувати до шкіл там.


Читайте також:
Порошенко розказав про домовленості з Путіним
Яка на сьогоднішній день кількість громадян України?
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...