• На Житомирщині помер найвищий чоловік на планеті

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 серпня 2014 року
На День незалежності України, 24 серпня, на Житомирщині на 45-му році життя помер найвищий житель Землі Леонід Стадник, передає «Житомир.info».

Майже триметровий велетень жив у селищі Подолянці Чуднівського району Житомирської області. Він носив одяг 70 розміру та взуття 62 розміру. Свій величезний зріст Леонід вважав великою проблемою.

Останнім часом він важко хворів. Перед смертю Леоніду стало погано, і він сповз із ліжка. Сестра, з якою жив українець, викликала «швидку допомогу», і хворого повезли до житомирської лікарні. А на наступний день родичам повідомили, що Леонід помер від «крововиливу в гормопродуційну пухлину гіпофіза головного мозку».

За своє життя рекордсмен переніс кілька операцій на головному мозку, а також отримав відмороження ступнів, після чого йому дали 1 групу інвалідності. При цьому сам він працював ветлікарем.

Відзначимо, в 2009 році Леонід Стадник категорично відмовився від офіційних вимірювань для занесення до книги рекордів Гінесса, а також від будь-яких зустрічей із журналістами. На той момент нинішній рекордсмен Султан Косен з Туреччини був нижчим за українця на 10 сантиметрів.


Читайте також:
Найвища людина у світі одружилася
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...