• Більше половини росіян виступає за підтримку «ДНР» Росією

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 31 серпня 2014 року
Шляхом телефонного опитування тисячі респондентів в Росії з’ясувалось, що 57% опитаних виступає за підтримку Росією сепаратистів на сході України. Такі дані оприлюднив Фонд громадської думки на своєму сайті.

26% опитаних сказали, що підтримувати «ДНР» та «ЛНР» потрібно гуманітарною допомогою, 9% висловились про те, що можна поставляти їм зброю, 8% — про те, що допомога має бути без застосування військової сили, а 7% — що це має бути дипломатична допомога, підтримка у переговорах. 6% підтримали ідею матеріальної підтримки бійців так званих «ДНР» і «ЛНР». Введення російських військ на територію самопроголошених республік схвалили 5% респондентів.

Серед аргументів проти підтримки озброєних угруповань «ЛНР» та «ДНР» — твердження про те, що ці «республіки» мають самі вирішувати свої проблеми (9% опитаних), про те, що Росія може бути залучена у масштабну війну (5%), це може погіршити положення РФ у світі (3%).

А щодо того, який вплив — сильний, такий як треба чи недостатньо сильний — справляє Росія на ситуацію в самопроголошених «республіках», більшість сказала, що цей вплив «такий, який потрібен» (36%). Ще 25% опитаних вважають такий вплив недостатньо сильним, а 13% говорить, що Росія ніяк не впливає на ситуацію в регіоні.

Опитування також виявило, що більшість респондентів отримує інформацію про події в Україні з телебачення. Про це заявили 88% опитаних. 45% опитаних читають новини в Інтернеті, а 29% отримують інформацію від родичів та знайомих.

Абсолютна більшість опитаних — 88% — заявила про те, що, на їхню думку, російські канали висвітлюють події в Україні об’єктивно. Про необ’єктивність сказали 15% респондентів, а ще 11% опитаних сказали, що їм важко відповісти на це питання.

Опитування було проведене 17 серпня Фондом громадської думки. Статистична похибка становить до 3,8%.


Читайте також:
Який відсоток українців прагне зближення з Митним союзом — опитування
Опитування: Росіяни не підтримують субсидування Криму
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...