• РПЛ вимагає перевірити обставини загибелі російських військовослужбовців

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 серпня 2014 року
Члени Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини (РПЛ) направили до Слідчого комітету РФ інформацію про загибель 9 і 11 серпня дев'яти військовослужбовців-контрактників 18-ї мотострілецької бригади, і попросили перевірити обставини і місце смерті солдат.

В РПЛ упевнені, що військовослужбовці (здебільшого уродженці Республіки Дагестан) загинули в бою на території України, а не під час навчань на військовому полігоні в Ростовській області.

Правозахисники Сергій Кривенко і Елла Полякова заявили, що мають повні відомості про загиблих, повідомляє прес-служба Ради

У зв'язку з тим, що Федеральний закон «Про персональні дані» не дає право публікувати повні відомості про загиблих, РПЛ оприлюднила тільки їхні посади і звання. 

Офіційної ж інформації від Міноборони і СК РФ про смерть контрактників не надходило, тому РПЛ вимагає провести перевірку цієї інформації і, в разі її підтвердження, порушити кримінальну справу за фактом загибелі російських військових.

Днем раніше в ЗМІ були опубліковані повідомлення про поховання під Псковом десантників Псковської дивізії, де вони, за версією преси, загинули в ході боїв на території України.


Читайте також:
Сили АТО зосередились на обороні кордону
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...