• Російські активісти підраховують, скільки їхніх військових загинуло на Донбасі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 6 вересня 2014 року
В Україні в зоні АТО загинуло більше 2,5 тисяч російських військових. Такі дані озвучила російська активістка, засновник соціальної групи «Груз-200» Олена Васильєва в інтерв'ю білоруській редакції «Радіо Свобода». 

«Нами підтверджується те, що в Україні загинуло більше 2500 російських військових. Доказ тому ―„Вантаж-200“, який відправляється залізницею з Донецької області», ― зазначила Васильєва.

Вона підкреслила, що вся інформація, оприлюднена її групою, ретельно перевіряється і підтверджена документами.

«Я дізнаюся новини від людей, яких я знаю, і які мені пишуть. Моя пошта завалена листами. Якщо від п'яти-шести незнайомих між собою людей приходить однакова інформація, то немає сенсу в ній сумніватися. Можу сказати, що все, про що ми раніше повідомляли, підтверджується, в тому числі й інформація про загиблих російських військових з Мурманської області, які відправилися воювати на Донбас», ― зазначила активістка.

За її даними, до 25 серпня 2014 року ― дня вторгнення російських військ на українську територію, на Донбасі загинуло більше 1000 російських військових. У першу добу вторгнення ― ще близько 700 російських солдатів. В наступні кілька діб ― близько 1,5 тисячі. Скільки ж громадян РФ загинуло протягом усього конфлікту на сході України (з квітня 2014 року) Васильєва сказати не змогла.

У свою чергу, спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко озвучив число загиблих українських військових. За його даними, з початку проведення антитерористичної операції на Сході України загинуло 837 військовослужбовців (крім 107 загиблих під Іловайськом), поранено 3044. За його словами, остаточні цифри втрат будуть уточнені і озвучені ними пізніше, повідомляє ІА «Мінпром». 


Читайте також:
Генерала АТО звинуватили у зв'язку з російськими військовими
Російські солдатські матері: синів відправляють воювати насильно
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...