• Генерала АТО звинуватили у зв'язку з російськими військовими

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 28 серпня 2014 року
У заступника очільника АТО генерала В’ячеслава Назаркіна брат Сергій Назаркін (російський військовий) начебто воює за ДНР. Про це повідомила на своїй сторінці Facebook журналістка Анна Бабінець

Про «підозрілого керівника армії» розповідається в її програмі журналістських розслідувань «Слідство.Інфо», в сюжеті «Чорний список армії-2. Спецгенерал», яка транслюється на Першому Національному та hromadske.tv.

«В’ячеслав Назаркін — заступник керівника АТО. Його рідний брат є російським військовим. Кажуть, Сергій Назаркін нині служить на боці ДНР і брати активно спілкуються», — зазначила журналістка.

Коли вона зателефонувала Назаркіну і спитала, чи є в нього брат — російський військовий, той відповів, що «не знає», і що Бабінець заважає йому працювати й виконувати справу, яка необхідна для того щоб захищати державу. «До побачення», — закінчив Назаркін, який у короткій розмові з журналісткою кілька разів вжив нецензурне слово.

У сюжеті Бабінець також розповідається, що практично кожна операція спецпризначенців, якими керує Назаркін, закінчується катастрофою й смертями українських військових.

Докладний відеосюжет про В’ячеслава Назаркіна дивіться нижче:
Читайте також:
За підтримку українських сепаратистів Росією виступає 57% росіян — опитування
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...