• Колишню дачу Януковича прикрасили петриківським розписом

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 27 серпня 2014 року
Дачу Віктора Януковича у Донецькій області перетворили на базу батальйону «Азов» Національної гвардії України, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Дача розміщується на березі Азовського моря, в селищі Урзуф, що у Першотравневому районі. А поки військові облаштовуються на новому місці, щоб підтримати настрій армії, за ініціативою губернатора Донеччини Сергія Тарути паркан навколо будівлі був прикрашений українським петриківським розписом.

«Створення нового художнього об'єкта з нинішньої військової бази в першу чергу покликане підтримати армію, а також патріотичні настрої мешканців і гостей Маріуполя та його околиць», — повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

Виконала такий орнамент на білому тлі паркану українська художниця Ольга Черьомушкіна. Намальована нею стрічка петриківського орнаменту має довжину 133 метри, а висоту більше за метр.

Виконаний на паркані петриківський розпис виявився найбільш масштабним в Україні, завдяки чому може потрапити до національної Книги рекордів.


Читайте також:
Мешканці Макіївки проганяють бойовиків «ДНР» і заривають окопи
Літня краматорчанка розповіла, що робили «ДНРівці»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...