• Проблеми України — через компроміс із комуністами свого часу

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 25 серпня 2014 року
Нинішні проблеми України породжені тим, що в 1991 році прогресивні українські політики того часу пішли на компроміс з комуністами, говорить народний депутат та в.о. голови Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко.

За його словами, в той час це відбулося для того, щоб отримати необхідну кількість голосів для голосування про незалежність України.

«На жаль, тоді обставини склались так, що аби забезпечити це голосування, була потрібна підтримка великої кількості депутатів, в тому числі депутатів від Комуністичної партії, які мали дуже велике представництво у Верховній Раді України», — говорить Юрій Одарченко.

«Цей компроміс дав можливість юридичного проголошення незалежності України, але, на жаль, мав серйозні наслідки: він спричинив те, що не відбулася люстрація, і в керівництві держави залишилися ті ж самі люди, які були до проголошення незалежності України», — говорить політик.

За словами Одарченка, у 1991 році комуністи проголосували за незалежність України тільки тому, що боялися розпуску української компартії.


Читайте також:
Українські комуністи почали давати зізнання в СБУ
Комунізм — що це в дійсності: Дев'ять коментарів про комуністичну партію
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...