• Яценюк не йтиме на вибори за списком «Батьківщини»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 серпня 2014 року
Політрада партії «Батьківщина» відмовила прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку в участі у виборчому списку на дострокових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року.

Яценюк претендував на перше місце у передвиборчому списку при підписанні коаліції з Президентом країни Петром Порошенко.

Як повідомили джерела «Обозревателю», прем'єр пояснював це тим, що не хоче, щоб «Батьківщина» перетворилася на «партію лузерів». «Так ви ж камікадзе, який список?», ― відповіла на це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Разом з Яценюком зі списку вибули спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов, міністр юстиції Павло Петренко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і ряд членів партії «Фронту змін».

Разом з тим, на сайті «Батьківщини» підкреслюється, що Статут партії визначає, що серед іншого всі члени партії повинні «сприяти перемозі кандидатів від партії на виборах до органів державної влади та місцевого самоврядування, вести за них агітацію серед населення». При цьому нагадується, що з'їзд партії ще 29 березня 2014 року одноголосно проголосував за висунення кандидатом на посаду президента України Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, вчора голова української держави Петро Порошенко виступив із зверненням до народу. В ньому він закликав усіх українців прийти на дострокові вибори нового парламенту, які відбудуться 26 жовтня 2014 року. Стара коаліція розпалася 24 липня.


Читайте також:
Проблеми України — через компроміс із комуністами свого часу
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...