• Російські солдатські матері: синів відправляють воювати насильно

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 серпня 2014 року
Спілка комітетів солдатських матерів Росії повідомив, що російських солдат відправляють воювати в Україну під примусом. Про це заявив телеканал «Дождь», посилаючись на слова Валентини Мельникової, очільника Спілки комітетів солдатських матерів Росії.

Глава спілки стверджує, що деяких солдат відправляють воювати на Україну насильно, серед них не лише контрактники, а й ті, хто проходить службу на строковій основі.

За словами Мельникової, солдат, що служив на полігоні в Гуково Ростовської області, надіслав матері повідомлення, в якому розповів, ніби полковник Медінський змусив солдатів підписати контракт.

«Ми відправимо вас до Луганська. А якщо ви не підпишете — то я зроблю це за вас», — процитувала вона полковника зі слів вищезгаданого солдата.

Вона каже, що невідомо, скільки російських солдат вже загинуло на території України за цей час.

«Коли за півроку сім’ї зрозуміють, що їх, грубо кажучи, кинули, що їм обіцяли, ніби їм допоможуть, а почнуться проблеми, — ось тоді й підуть до Фонду права матері, до сусідів, до наших комітетів. „Допоможіть, ось загинув на війні син, а нам ні те, ні се, ні п’яте, ні десяте“. Тоді ось ми й дізнаємося, скільки полягло», — сказала Мельникова.

За інформацією Спілки комітетів солдатських матерів Росії, нині в Україні близько 15 тисяч російських солдатів. Мельникова підкреслила, що важко сказати, скільки із них не має документів військовослужбовців, а мають розірвані контракти або як офіцери перебувають у безстроковій відпустці.


Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...