• Українську свинину знову дозволили в Росії

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Субота, 11 жовтня 2014 року
Россільгоспнагляд із 9 жовтня 2014 року поновлює сертифікацію свинарської продукції чотирьох українських компаній, яка ввозиться в Росію, пише «Укрінформ» з посиланням на прес-службу відомства РФ.

Іде мова щодо продукції ТОВ «Свіженька» (Чернівецька область), ТОВ «ВМП» (Волинська область), ВАТ «Тавр-Плюс» (Донецька область) і ТОВ «Салком Плюс» (Донецька область).

Але в Россільгоспнагляді зазначають, що ввезення продукції дозволяється лише в тушах і напівтушах за наявності відбитків ветеринарних клейм.

Також у ветеринарного свідоцтва має бути додаток, який засвідчує, що сировина, з якої вироблена продукція і яку постачають до Росії, вироблена на свинарних підприємствах, розташованих у регіонах України, де не було зафіксовано випадків африканської чуми свиней (АЧС) у популяції домашніх і диких сприйнятливих тварин.

Нагадаємо, наприкінці січня Россільгоспнагляд звернувся до ветеринарної служби України із проханням припинити сертифікацію експорту свинини до РФ через те, що в Луганській області була виявлена АЧС. Із 3 лютого Україна припинила проводити таку сертифікацію.


Читайте також:
До Росії заборонений ввіз українських соків та польських фруктів
Росія заборонила цукерки Порошенка
В Москві закрили чотири «МакДональдзи»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...