• Лідери західних країн не привітали Путіна з днем народження

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 9 жовтня 2014 року
У вівторок з нагоди свого дня народження Володимир Путін узяв вихідний, аби провести його в тайзі. Прес-служба Кремля написала, що його привітали багато лідерів іноземних країн, але навела імена тільки кількох президентів СНД і прем’єра Японії. Лідери західних країн Путіну не подзвонили.

Прес-служба Кремля оприлюднила імена співрозмовників Путіна. Серед тих, хто йому зателефонував, чотири президенти країн СНД: президент Білорусі — Олександр Лукашенко, Казахстану — Нурсултан Назарбаєв, Азербайджану — Ільхам Алієв, Вірменії — Серж Саргсян, повідомляє прес-служба Кремля
 
Із лідерів далекого зарубіжжя подзвонив прем’єр Японії Сіндзо Абе. Подробиць щодо їхньої розмови Кремль не навів. Однак Міністерство закордонних справ Японії повідомило, що Абе і Путін погодилися вжити заходів, аби провести зустріч в кулуарах АТЕС у листопаді в Пекіні. 

Ще одна людина, яка додзвонилася Путіну в тайгу, — екс-прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі, якого Путін називає своїм другом.

У 2012 році прес-служба Кремля оприлюднювала більший список лідерів, які привітали російського президента. Крім Алієва та Лукашенка, також були дзвінки від канцлера Німеччини Ангели Меркель, князя Монако Альберта ІІ, короля Іспанії Хуана Карлоса І, президента Монголії Цахіагійна Елбегдоржа, президента ПАР Джейкоба Зуми і президента Фінляндії Саулі Нійністе.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...