• Які збитки очікують РФ внаслідок її ж санкцій

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Понеділок, 6 жовтня 2014 року
На заміщення імпортних продуктів, що стали предметом російських санкцій, буде потрібно 600 мільярдів рублів.

Таку цифру повідомив Мінсільгосп Росії на нараді у президента Володимира Путіна, повідомляє «Газета.Ru» із посиланням на джерела в уряді.

«Мінсільгосп поставив питання про виділення на заміщення імпорту додатково кількох сотень мільярдів рублів на п'ять років — до 2020 року», — повідомив співрозмовник видання, не назвавши точної кількості коштів, яка може бути затверджена на заміщення імпорту.

Заступник міністра сільського господарства Росії Дмитро Юр'єв пояснив «Газеті.Ru», що на заміщення імпорту знадобиться ще 625,7 млрд рублів на п'ять років, на 2015 рік необхідно 77 млрд рублів.

Та навіть коли російські виробники сфери сільського господарства справді виявляться в змозі замінити продовольство із-за кордону, то це станеться щонайменше через п'ять років, пише видання.

Як відомо, 6 серпня Володимир Путін підписав указ «Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації».

Відповідно до цього указу, державам, які ввели санкції проти Росії, впродовж року заборонено ввозити продукцію на територію РФ.


Читайте також:

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...