• Санкції ЄС: Італія заморозить рахунки російських чиновників та Януковича

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 25 вересня 2014 року
Активи екс-президента України Віктора Януковича і кума російського президента Віктора Медведчука почала розшукувати Фінансова гвардія при Міністерстві фінансів Італії.

Окрім цих двох осіб, такі заходи стосуються й інших росіян і українців, що включені до списків санкцій ЄС. Про це повідомляє італійське видання Il Sole 24 Ore.

Видання зазначає, що в полі зору силового підрозділу італійського Міністерства фінансів опинився помічник російського президента Владислав Сурков, віце-прем’єр Дмитро Рогозін, депутати Держдуми Леонід Слуцький та Олена Мізуліна, сенатори Андрій Клішас та Валентина Матвієнко, радник президента Сергій Глазьєв, а також представники влади анексованого Криму Сергій Аксьонов та Володимир Константинов. Повідомляється, що італійська поліція також шукає активи екс-президента України Віктора Януковича та українського політика, що є близьким другом і кумом російського президента, Віктора Медведчука, який працював у різні роки у Верховній Раді.

Окрім майна людей із списку санкцій, в Італії шукають і їхні банківські рахунки. Перевірятиме фінансові операції вказаних росіян та українців буде спеціальний підрозділ BankItalia зі збору фінансової інформації.

Між тим, прес-служба «Громадського руху „Український вибір“» заявила, що санкції ЄС не застосовувалися до Віктора Медведчука, в чому можна переконатися, ознайомившися з «Офіційним журналом ЄС». Крім того, вона стверджує, що Віктор Медведчук ніяких активів та рахунків в Італії не мав і не має.

Раніше по відношенню до Віктора Медведчука ввели санкції США та Австралія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...