• В Росії обговорять відключення рунета від глобальної мережі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 20 вересня 2014 року
Рада безпеки Росії, яку очолює президент країни Володимир Путін, поставила на порядок денний майбутньої наради питання про роботу російського сегмента мережі інтернет в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В обговоренні 22 вересня буде брати участь сам Путін і його помічник Ігор Щоголєв, який також курирує інформаційну безпеку.

Зокрема, чиновники Мінкомзв'язку розглянуть як тимчасову міру можливість відключення рунету від глобальної мережі при виникненні «недружніх цілеспрямованих дій», передають «Ведомости». 

Про це повідомили газеті співробітники низки російських інтернет-компаній, операторів зв'язку і некомерційних організацій.

«Навчання, які провів Мінкомзв'язку, показали, що російський рунет вразливий. Зараз обговорюються заходи по зведенню ризиків до мінімуму, в тому числі ймовірність тимчасового відключення рунету від зовнішнього світу. Також буде розглянуто питання передачі державі функцій адміністратора доменів», ― зазначив «Вістям» співробітник спецслужб.

Під надзвичайними ситуаціями російські чиновники мають на увазі воєнні дії або ж серйозні протестні виступи всередині країни.


Читайте також:
21 вересня у Москві запланували провести Марш Миру
Українцям порадили видалити себе з російських соцмереж
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...