• У Криму виселяють Меджліс

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 18 вересня 2014 року
Меджлісу наказали звільнити приміщення по вулиці Шмідта в центрі Сімферополя. Таку постанову Центрального районного суду Сімферополя зачитав судовий пристав очільнику кримськотатарського благодійного фонду «Крим» Різі Шевкієву, повідомляє LB.ua.

Разом з Меджлісом виселяють сам фонд і газету «Авдет». Якщо зазначені організації не покинуть будівлю, решту майна буде арештовано, а всередину більше нікого не пустять.

Крім цього, за позовом прокурорів Криму «на захист інтересів невизначеного кола осіб» до благодійної організації «Фонд Крим» рахунки організації у Владикомбанку були арештовані. При цьому нові рахунки фонду відкривати заборонили.

Шевкієв вважає, що це сталося через низьку явку на кримських виборах (46% виборців), які пройшли 14 вересня. «Кримськотатарський народ зараз зобразять в ролі зла, що загрожує добробуту решти населення Криму, зроблять образ ворога і будуть нас активно репресувати. Тим самим вони в очах виборців, які відвернулися від них, будуть шукати підтримку і піднімати свій рейтинг», — зазначив він.

17 вересня також пройшов обшук в кримськотатарській мечеті в Сімферополі. Проходять обшуки і перевірки в місцях компактного проживання татар, пише видання.


Читайте також:
Кримський прокурор пригрозила Чубарову ліквідувати Меджліс
Правозахисники розповіли, що відбулось в Криму за півроку
Депортація кримських татар: факти і спогади
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...