• Український руфер Мустанг не перебуває в розшуку Інтерпола

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 вересня 2014 року
Вчора російські ЗМІ повідомили неправдиву інформацію про те, що українського верхолаза Павла Ушевця на прізвисько Мустанг оголошено в міжнародний розшук. Про це написав у своєму блозі на «Фейсбук» радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Ушевець став відомий зокрема тим, що вночі видерся на шпиль однієї з висоток у Москві та розмалював її верхню частину в синій колір так, що зірка стала носити кольори українського прапору. На думку Геращенка, це дуже засмутило Кремль і, навпаки, викликало захват в українців усього світу.

Геращенко зазначає, що цього разу російські ЗМІ знову не сказали правди.

«Мустанг оголошений ними поки що не в міжнародний розшук по лінії Інтерполу, а в міждержавний — тільки в межах СНД», — пише Антон Геращенко.

За словами Геращенка, Україна не видасть Ушевця Росії, як і будь-якого іншого свого громадянина, адже 25-та стаття Конституції України прямо забороняє видавати українців на суд іншим державам. Аналогічно стверджується і в Конституції Російської Федерації.

Також Геращенко повідомив, що Павло Ушевець має намір змінити ім’я та прізвище і що його нове ім’я буде нести виклик для російської влади.

Якими будуть нове прізвище та ім’я Ушевця, Геращенко відмовився сказати і порадив усім зачекати, поки руфер сам назве їх.


Читайте також:
Українського руфера нагородили грошовою премією за синьо-жовту зірку
Над однією з московських сталінських висоток підняли український прапор
На Червоній площі Москви з'явились жовто-блакитні кольори
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...