• Українського руфера нагородили грошовою премією за синьо-жовту зірку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 31 серпня 2014 року
Українського руфера Григорія на прізвисько Мустанг удостоїли щорічної премії «Порушник спокою» («Troublemaker Award»)*.

Цю нагороду, плюс грошову премію у розмірі $10 тис. він отримав за те, що розфарбував зірку на «сталінській висотці» на Котельницькій набережній в Москві у кольори українського прапора.

Раніше права на ексклюзивне відео своєї акції строком на сім днів українець продав російському каналу «Lifenews» за $5 тис. Ці гроші Григорій передав добровольчому батальйону «Донбас».

«Розповідь про те, як LifeNews проспонсорував український батальйон територіальної оборони „Донбасс“. Відео із зірки було продано за $5000. Всі гроші будуть передані нашим солдатам. Сподіваюся, що командир батальйону Семен Семенченко знайде цим коштам потрібне застосування. Здоров'я Вам і міцного духу», ― написав тоді руфер на своїй сторінці в Фейсбук

Мустанг додав, що вирішив тимчасово продати права на ексклюзивне відео Lifenews тому, що інформаційний російський канал вперше таким чином внесе свій внесок «у перемогу свободи, перемогу добра над злом».

Нагадаємо, інцидент стався 20 серпня 2014 року. За фактом події ФСБ затримала 4-х підозрюваних.

Для довідки:
* Премія Troublemaker Award була заснована інвестором Семеном Дукачем для людей, які насмілилися на вчинки, що виходять за правила їхнього середовища, і несуть щось позитивне і надихаюче.


Читайте також:
Над однією з московських сталінських висоток підняли український прапор
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...