• Українські майори підірвали себе разом з 12 російськими десантниками

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 29 серпня 2014 року
Українські майори підірвали себе разом з 12 російськими десантниками

Увечері 25 серпня після прориву з оточення 51 бригада ОМБР нарвалася на засідку костромських десантників, які увійшли на територію України, повідомляють українські ЗМІ.

Важко поранені українські офіцери Олександр Кандесюк та Олексій Шепелюк вирішили не здаватися в полон і підірвали гранати, коли їх оточили російські десантники.

«За розповідями очевидців, поранених українських бійців оточили 12 російських десантників. Погрожуючи їм зброєю, ті намагалися захопити майорів в полон. Коли вороги кільцем наблизилися на відстань кількох метрів, поранені українські офіцери встали з землі і підняли руки вгору. В руках вони щось тримали, а за мить пролунали кілька потужних вибухів, як від розриву гранат», ― повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-службу Міноборони.

Командування АТО представило президенту України клопотання про присвоєння загиблим майорам звання Герой України (посмертно).

Раніше це звання (посмертно) Петро Порошенко присвоїв генерал-майору Сергію Кульчицькому, полковнику Тарасу Сенюку та підполковнику Костянтину Могилку, які загинули в ході антитерористичної операції на Донбасі.

Пізніше в Міноборони повідомили: «Інформація про героїв-зенітників уточнюється, триває пошук нових деталей та з'ясування нововиявлених обставин. Щойно ми отримаємо повний матеріал — негайно його опублікуємо».


Читайте також:
Путін прокоментував ситуацію із затриманими в Україні російськими десантниками 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...