• До України дійшла благодійна акція з обливання водою

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 30 серпня 2014 року
Благодійна акція Ice Bucket Challenge з метою збору коштів на лікування хвороби Лу Геріга (БАС) дійшла і до України, але дещо змінила цілі. Її учасники, серед яких немало відомих людей, жертвують гроші на місцеві благодійні проекти, а також обливаються крижаною водою.

Акція Ice Bucket Challenge була ініційована організацією ALS Association. Кожен її учасник повинен перед камерою облити себе водою і кинути виклик наступним трьом претендентам. Записане відео викладають у соцмережі з хеш-тегом #ALSIceBucketChallenge. На відповідь названі особи повинні або облитися водою, або заплатити гроші до фонду – часто роблять і те, і інше.

На Заході ця естафета зібрала вже $40 мільйонів. Але на відміну від європейців і американців, деякі українці направляють кошти місцевим благодійним проектам, або просто беруть участь в акції для забави.

Чемпіон світу з боксу Володимир Кличко замість обливання вирішив тільки пожертвувати гроші. Зробила виклик українському спортсмену Хайден Панеттьєрі ― його вагітна наречена облила себе крижаною водою.

Володимир Кличко на це відповів у відео-зверненні:«Привіт! Хайден Панеттьєрі кинула мені виклик в ALS Ice Bucket Challenge. А я кидаю виклик вам. Виберіть будь-яку організацію, яку хочете підтримати, і зробіть пожертву. Удачі».

Серед українських публічних особистостей виклик прийняли Дмитро Щуров, Джамала, Євген Коноплянка, Світлана та Саша Лобода, Ігор Циганик тощо.

Відзначимо, БАС (або хвороба Лу Геріга) ― захворювання бокового аміотрофічного склерозу. Виражається в поступовому розвитку слабкості людини і атрофії м'язів. Зрештою (в середньому за 3 роки) призводить до смерті хворого або до постійної залежності від допоміжних дихальних засобів. Лікуванню не піддається. Хвороба розповсюджується в Гуамі, півострові Кіі в Японії і західній Новій Гвінеї.


Читайте також:
Блогери розкритикували засідання Радбезу ООН по Україні
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...