• США вирішили поборотись із російською пропагандою

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 20 вересня 2014 року
В Адміністрації США заявили, що активізують свою інформаційну політику на міжнародному рівні.

Американський інформаційний вплив, або «м’яка сила», має стати більш жорстким, заявив заступник держсекретаря США по громадській дипломатії та зв’язкам із громадськістю Річард Стенгл 16 вересня на заході, організованому в рамках Проекту американської безпеки у Вашингтоні, повідомляє «Голос Америки».

Стенгл заявив, що розпочавши роботу на новій посаді у Держдепартаменті США у лютому, він був «неприємно здивований» силою російської пропагандистської машини не тільки в самій державі, а й за її межами — серед російськомовного населення різних країн. За словами дипломата, в питанні інформаційного впливу США наразі потрібно активніше протистояти Росії.

Річард Стенгл, який має великий досвід роботи в журналістиці, пропрацювавши останні 7 років на посаді головного редактора журналу Time, говорить, що на сьогодні важливо доносити свою точку зору російськомовній аудиторії, і робити акцент не на старих засобах мовлення, а на ширшому використанні соціальних мереж.

Раніше, у липні 2014 року Палата представників Конгресу США прийняла закон про зміни в організації системи міжнародного мовлення, які будуть відбуватись у відповідності до пріоритетів американської зовнішньої політики. Після цього відповідний законодавчий акт має прийняти Сенат, а підписати для надання йому чинності має президент США.

За таким законом, як стверджують його прихильники, США зможе більш ефективно протистояти Росії та Китаю в інформаційній війні.

Нагадаємо, останнім часом керівництво РФ активно критикували за згортання демократичних свобод, введення обмежень у сфері інтернету, а також тиску на ЗМІ. Аналогічні твердження про несвободу інформаційного простору стосуються і Китаю. Правозахисники відмічають, що ситуація у цій сфері там є набагато гіршою, ніж в Росії.


Читайте також:
Китайці провели рідкий для їхньої країни протест проти цензури ЗМІ
В Росії поширюють інформацію, що в Україні воюють діти
Андрій Макаревич написав пісню проти агресії РФ
Журналістку опозиційного російського каналу побили в Москві
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...