• Бойовики знищили близько 300 російських полонених — активістка

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 15 вересня 2014 року
Під селищем Побєда на Донеччині було знищено близько 300 чоловік, що перебували в заручниках.

Полонені були російськими військовими та проросійськими бойовиками, які утримувались українськими військовими у корівнику. Про це повідомила Олена Васильєва на своїй сторінці у «Фейсбуці».

За словами російської активістки, таку інформацію вона отримала з особистого повідомлення від одного з користувачів з української сторони.

«Під селищем Побєда було близько трьохсот російських полонених, замкнених у корівнику, вони не вижили після авіаудару російського літака. Вони [проросійські бойовики] думали, що там наш госпіталь і штаб», — йшлося у листі.

За словами активістки, разом із цими 300 загиблими в Побєді, за її підрахунками, за останні тижні загинуло ще до тисячі російських військових: до 50 при виході з Іловайська, 120 загиблих під Сніжним, 70 псковських десантників, 230 тих, що йшли в колоні і потрапили під артобстріл, 60 чоловік було вбито батальйоном Кавказ, 59 чоловік у могилі під Новоазовськом, а ще 40 тіл скинули в шахту.

Озвучуючи такі невтішні цифри, Олена Васильєва закликає матерів та дружин російських військових не мовчати і протестувати проти відправки їхніх чоловіків на війну.


Читайте також:
Через бойові дії були зруйновані сотні підприємств Донбасу
В країні можливе введення воєнного стану — Яценюк
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...