• В країні можливе введення воєнного стану — Яценюк

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 8 вересня 2014 року
Український прем’єр Арсеній Яценюк говорить, що не виключає можливості введення в країні воєнного стану.

«У тому випадку, якщо є мирний план, мирний план підтримують ЄС та США і мирний план виконує Росія, зрозуміло, воєнного стану не потрібно. Але якщо це перемир'я закінчиться так, як закінчувалися всі попередні перемир'я, і не тільки в Україні, — іншого варіанту не буде», — цитує прес-служба коментар Арсенія Яценюка для «ТСН».

Негативним наслідком введення воєнного стану прем’єр назвав те, що захід вважатиме, що Україна таким чином відкинула можливість мирного вирішення конфлікту і перекрила собі канали для ведення переговорів.

Позитивним він назвав те, що за умов введення воєнного стану вся країна переходить на військові рейки, військове командування отримає всю повноту влади на території країни, необхідну для успішного проведення бойових операцій.

«Тобто це війна. Вона у нас йде. Вона юридично не оформлена, але це війна», — говорить Арсеній Яценюк. За його словами, коли ці події завершаться, політики різних країн світу мають зробити висновки з того, що сталося, і Російська Федерація має відповісти за вторгнення в Україну.

«Світ не має права забути про російську агресію. Росія повинна заплатити ціну. Так, ми за встановлення миру. Але ми й за те, щоби той, хто порушив цей мир, той, хто порушив статут ООН, порушив всі можливі і неможливі двосторонні і багатосторонні угоди, — заплатив за це ціну», — сказав Арсеній Яценюк.


Читайте також:
Представлені відеодокази переміщення кримських угруповань до кордону з Україною
Бойовики захопили весь південь Луганської області — Тимчук
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...